Boulder-Pentathlon - 2/1/2003                         
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 19-24 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Cruikshanks, Anne         22 GREEL                          2:26.03  
  2 Fleming, Sara             23 WRS                            2:48.49  
 
Event 1  Women 25-29 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 VanSlingerlandt, Mica     26 BAM                            2:21.82  
  2 Richens, Kristina         29 RR                             2:34.44  
 
Event 1  Women 35-39 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Walters, Terri            36 AF                             2:32.88  
  2 Vanderpoel, Nicole        38 INV                            2:44.60  
 
Event 1  Women 40-44 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Garnier, Kathy            42 INV                            2:38.57  
  2 Nolte, Susan              41 INV                            2:54.18  
  3 Askey, Jennifer           44 Unattached                     3:36.21  
 
Event 1  Women 45-49 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Chidester, Victoria       46 WRS                            2:56.87  
  2 Pyle, Rebecca             46 SS                             3:04.26  
 
Event 1  Women 55-59 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Anziano, Marcia           57 DU                             3:39.43  
 
Event 1  Men 30-34 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Siegel, Joel              31 DU                             2:10.05  
  2 Pryor, Keith              32 SQUID                          2:29.16  
  3 Hayden, John              30 SQUID                          3:00.53  
 
Event 1  Men 35-39 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hildebrandt, Jeff         37 RR                             2:12.18  
  2 Smith, William            37 AF                             2:29.64  
 
Event 1  Men 40-44 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
 -- Cattles, Steven           43 GREEL                               DQ  
 
Event 1  Men 45-49 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Louie, Jamie              45 CSST                           2:20.21  
 
Event 1  Men 50-54 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Varner, Tim               51 BAM                            2:44.95  
 
Event 1  Men 55-59 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Abbott, Bill              56 Unattached                     2:33.79  
  2 McGuire, Robin            56 BAM                            3:13.59  
  3 McDanal, Steve            59 JY                             3:40.82  
 
Event 1  Men 70-74 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, John               72 BAM                            3:59.88  
 
Event 2  Women 19-24 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sunie, Marie              24 THORN                            30.18  
  2 Lanhan, Lindsey           24 GREEL                            31.59  
  3 Brug, Carolyn             21 GREEL                            33.50  
 
Event 2  Women 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Jill               25 RR                               28.39  
  2 Neal, Melissa             25 BAM                              29.35  
  3 Richens, Kristina         29 RR                               30.54  
  4 Hawk, Katherine           29 Unattached                       31.49  
  5 Heilman, Katie            25 GREEL                            32.04  
  6 Kochis, Tiffany           28 THORN                            42.05  
 
Event 2  Women 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Skoff, Sara               30 Unattached                       29.29  
  2 Lussier, Becky            31 BAM                              30.69  
  3 Platt, Marcia             34 RR                               32.14  
  4 Citiriglia, Audrey        31 CAC                              33.14  
  5 Atkins, Julia             32 Unattached                       36.78  
  6 Tallbull, Brooke          32 SS                               39.34  
  7 Gorrell, Robin            30 THORN                            41.25  
 
Event 2  Women 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Forbes, Tiffany           35 RR                               29.92  
  2 Hagadorn, Heather         37 DU                               30.57  
  3 Smith, Tori               37 Unattached                       31.08  
  4 Sauls, Catherine          38 THORN                            35.84  
  5 Dretzka, Jennifer         39 THORN                            38.00  
  6 Lahnert, Laurie           39 Unattached                       40.21  
 
Event 2  Women 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouch, Kim               41 RR                               29.20  
  2 Von Evig, Julia           41 DU                               29.32  
  3 Drozda, Cathy             43 THORN                            29.36  
  4 Liska, Laura              43 RMM                              36.73  
  5 Nolte, Susan              41 INV                              37.04  
  6 Dugan, Joanne             40 BAM                              38.72  
  7 Henney, Susanna           40 PRM                              40.80  
  8 Hawkinson, Cindy          42 INV                              42.81  
  9 Visel, Cynthia            42 PMST                             44.42  
 
Event 2  Women 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rosener, Karen            49 FCC                              30.34  
  2 Wohl Haan, Mary           49 BAM                              33.69  
  3 Baumgarten, Barbara       45 Unattached                       43.12  
  4 Slavek, Deborah           49 SS                               44.85  
 
Event 2  Women 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Roche, Carolyn            51 BAM                              33.02  
 
Event 2  Women 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Oakley, Anne              56 BAM                              42.66  
  2 Lebsack, Linda            56 DU                               43.92  
 
Event 2  Men 19-24 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Buckley, Peter            24 WRS                              26.37  
 
Event 2  Men 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Thodey, Adam              28 SQUID                            28.95  
 
Event 2  Men 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Martin, Troy              34 THORN                            28.22  
 
Event 2  Men 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzalez, Mike            36 BAM                              24.89  
  2 Chaiyaroj, Patt           39 SQUID                            26.54  
  3 Fomenko, Alex             38 BAM                              28.17  
  4 Blum, Juri                36 SS                               30.06  
 
Event 2  Men 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, John               40 Unattached                       24.16  
  2 Burke, Pat                41 SS                               28.93  
  3 Stewart, Dave             41 THORN                            29.40  
  4 Belin, Tom                41 INV                              29.61  
  5 Alexander, Todd           44 BAM                              31.40  
  6 Classen, Ken              41 DU                               31.44  
  7 Ellis, Mike               44 BAM                              32.20  
  8 Vandenberg, Edward        44 DU                               34.25  
 
Event 2  Men 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hess, Richard             48 GREEL                            25.46  
  2 Ghaffari, Manu            46 BAM                              29.39  
  3 Lehman, Ron               47 THORN                            30.56  
  4 McElhinney, Tom           49 GREEL                            32.65  
  5 Alvarado, Ray             45 WRS                              33.61  
 
Event 2  Men 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryan, Todd               52 BAM                              27.29  
  2 Colby, Curt               53 BAM                              29.18  
  3 Paxton, Jerry             54 BAM                              29.42  
  4 Silver, Steven            53 AM                               30.30  
  5 Curry, Kevin              50 THORN                            30.64  
  6 Goodman, Laurence R       54 BAM                              34.72  
  7 Black, Robert             54 PMST                             37.92  
 
Event 2  Men 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Abrahams, Richard         57 Unattached                       25.69  
  2 Griffith, Bill            56 VS                               32.79  
  3 McGinty, Tim              59 Unattached                       32.81  
 
Event 2  Men 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Platter, Sanford          64 BAM                              43.45  
  2 Hardwicke, David          64 Unattached                       44.20  
 
Event 2  Men 65-69 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Zurcher, Jim              68 BAM                              34.72  
  2 Plummer, Mark             66 INV                              44.39  
 
Event 3  Women 19-24 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sunie, Marie              24 THORN                          1:17.94  
  2 Cruikshanks, Anne         22 GREEL                          1:19.11  
  3 Fleming, Sara             23 WRS                            1:21.26  
 
Event 3  Women 25-29 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hawk, Katherine           29 Unattached                     1:18.59  
 
Event 3  Women 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Shoemaker, Christy        34 BAM                            1:25.34  
 
Event 3  Women 35-39 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Ellen           39 INV                            1:19.06  
  2 Walters, Terri            36 AF                             1:22.46  
  3 Vanderpoel, Nicole        38 INV                            1:34.67  
 
Event 3  Women 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Crouch, Kim               41 RR                             1:14.93  
  2 Askey, Jennifer           44 Unattached                     1:42.70  
 
Event 3  Women 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Cynthia         46 RMM                            1:24.48  
  2 Taydus, Andrea            45 RMM                            1:25.44  
  3 Chidester, Victoria       46 WRS                            1:32.82  
  4 Taylor, Melanie           46 Unattached                     1:35.56  
  5 Pyle, Rebecca             46 SS                             1:45.61  
 
Event 3  Women 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Anziano, Marcia           57 DU                             1:52.05  
 
Event 3  Men 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pryor, Keith              32 SQUID                          1:18.29  
  2 Hayden, John              30 SQUID                          1:23.40  
 
Event 3  Men 35-39 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, George            37 INV                            1:08.07  
  2 Hildebrandt, Jeff         37 RR                             1:10.75  
  3 Smith, William            37 AF                             1:16.78  
 
Event 3  Men 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gratz, John               42 BAM                            1:20.00  
 
Event 3  Men 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Waterbury, Stuart         49 BM                             1:05.97  
  2 Louie, Jamie              45 CSST                           1:10.21  
 
Event 3  Men 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McGuire, Robin            56 BAM                            1:39.33  
  2 McDanal, Steve            59 JY                             1:42.69  
 
Event 3  Men 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, David            60 SQUID                          1:48.79  
 
Event 3  Men 70-74 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, John               72 BAM                            1:51.39  
 
Event 4  Women 19-24 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ondra, Jessica            21 BM                               30.89  
  2 Brug, Carolyn             21 GREEL                            33.44  
  3 Lanhan, Lindsey           24 GREEL                            36.17  
 
Event 4  Women 25-29 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Jill               25 RR                               29.96  
  2 VanSlingerlandt, Mica     26 BAM                              31.66  
  3 Heilman, Katie            25 GREEL                            32.51  
  4 Kochis, Tiffany           28 THORN                            44.40  
 
Event 4  Women 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Skoff, Sara               30 Unattached                       33.26  
  2 Lussier, Becky            31 BAM                              35.27  
  3 Platt, Marcia             34 RR                               36.53  
  4 Citiriglia, Audrey        31 CAC                              37.30  
  5 Gorrell, Robin            30 THORN                            39.61  
  6 Atkins, Julia             32 Unattached                       39.75  
  7 Tallbull, Brooke          32 SS                               43.98  
 
Event 4  Women 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Tori               37 Unattached                       31.11  
  2 Dretzka, Jennifer         39 THORN                            41.09  
  3 Sauls, Catherine          38 THORN                            41.14  
  4 Lahnert, Laurie           39 Unattached                       43.47  
 
Event 4  Women 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Drozda, Cathy             43 THORN                            32.98  
  2 Henney, Susanna           40 PRM                              36.84  
  3 Von Evig, Julia           41 DU                               37.67  
  4 Dugan, Joanne             40 BAM                              38.44  
  5 Nolte, Susan              41 INV                              38.88  
  6 Liska, Laura              43 RMM                              41.90  
  7 Visel, Cynthia            42 PMST                             43.06  
  8 Hawkinson, Cindy          42 INV                              44.34  
 
Event 4  Women 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wohl Haan, Mary           49 BAM                              35.95  
  2 Slavek, Deborah           49 SS                               42.78  
  3 Baumgarten, Barbara       45 Unattached                       46.05  
 
Event 4  Women 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Roche, Carolyn            51 BAM                              35.43  
 -- Peters, Pamela            52 REN                                 DQ  
 
Event 4  Women 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hashimoto, Christine      55 INV                              43.57  
  2 Lebsack, Linda            56 DU                               47.39  
  3 Oakley, Anne              56 BAM                              47.99  
 
Event 4  Women 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryman, Donna              66 CR                               52.25  
 
Event 4  Men 25-29 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Thodey, Adam              28 SQUID                            33.11  
 
Event 4  Men 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Young, John               32 Unattached                       27.04  
  2 Martin, Troy              34 THORN                            30.25  
 
Event 4  Men 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzalez, Mike            36 BAM                              26.17  
  2 Chaiyaroj, Patt           39 SQUID                            28.43  
  3 Fomenko, Alex             38 BAM                              33.81  
  4 Blum, Juri                36 SS                               35.12  
 
Event 4  Men 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, John               40 Unattached                       26.34  
  2 Belin, Tom                41 INV                              30.03  
  3 Koehler, Jim              43 RR                               30.47  
  4 Burke, Pat                41 SS                               33.68  
  5 Classen, Ken              41 DU                               34.24  
  6 Alexander, Todd           44 BAM                              37.75  
  7 Ellis, Mike               44 BAM                              37.77  
  8 Vandenberg, Edward        44 DU                               39.76  
 
Event 4  Men 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hess, Richard             48 GREEL                            29.03  
  2 Ghaffari, Manu            46 BAM                              32.34  
  3 Lehman, Ron               47 THORN                            34.70  
  4 Alvarado, Ray             45 WRS                              38.29  
  5 McElhinney, Tom           49 GREEL                            40.14  
 
Event 4  Men 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryan, Todd               52 BAM                              29.61  
  2 Silver, Steven            53 AM                               32.80  
  3 Colby, Curt               53 BAM                              35.11  
  4 Paxton, Jerry             54 BAM                              35.22  
  5 Curry, Kevin              50 THORN                            36.20  
  6 Black, Robert             54 PMST                             42.36  
 
Event 4  Men 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Griffith, Bill            56 VS                               35.27  
  2 Abbott, Bill              56 Unattached                       35.68  
 
Event 4  Men 60-64 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Platter, Sanford          64 BAM                              39.43  
  2 Reynolds, Bing            62 BAM                              49.82  
 
Event 4  Men 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Zurcher, Jim              68 BAM                              40.20  
  2 Plummer, Mark             66 INV                              50.52  
 
Event 4  Men 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Vern               78 Unattached                       59.98  
 
Event 5  Women 19-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ondra, Jessica            21 BM                             1:00.54  
  2 Cruikshanks, Anne         22 GREEL                          1:01.11  
  3 Sunie, Marie              24 THORN                          1:02.91  
  4 Fleming, Sara             23 WRS                            1:09.27  
 
Event 5  Women 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Neal, Melissa             25 BAM                              57.79  
 
Event 5  Women 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Shoemaker, Christy        34 BAM                            1:06.41  
 
Event 5  Women 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hagadorn, Heather         37 DU                               58.74  
  2 Forbes, Tiffany           35 RR                               59.58  
  3 Walters, Terri            36 AF                             1:00.60  
  4 Vanderpoel, Nicole        38 INV                            1:06.11  
 
Event 5  Women 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Garnier, Kathy            42 INV                              56.35  
  2 Askey, Jennifer           44 Unattached                     1:24.89  
 
Event 5  Women 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pyle, Rebecca             46 SS                             1:07.83  
  2 Chidester, Victoria       46 WRS                            1:12.48  
  3 Taydus, Andrea            45 RMM                            1:13.89  
  4 Baumgarten, Barbara       45 Unattached                     1:21.25  
 
Event 5  Women 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Anziano, Marcia           57 DU                             1:19.86  
  2 Hashimoto, Christine      55 INV                            1:24.71  
 
Event 5  Men 19-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Buckley, Peter            24 WRS                              52.35  
 
Event 5  Men 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Siegel, Joel              31 DU                               50.24  
  2 Dahl, Matt                34 RR                               51.62  
  3 Young, John               32 Unattached                       53.54  
  4 Pryor, Keith              32 SQUID                            59.77  
  5 Hayden, John              30 SQUID                          1:09.52  
 
Event 5  Men 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hildebrandt, Jeff         37 RR                               52.45  
  2 Smith, William            37 AF                               57.26  
  3 Miller, George            37 INV                              58.95  
 
Event 5  Men 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Koehler, Jim              43 RR                               56.68  
  2 Stewart, Dave             41 THORN                            58.49  
  3 Gratz, John               42 BAM                            1:01.29  
  4 Cattles, Steven           43 GREEL                          1:48.27  
 
Event 5  Men 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Louie, Jamie              45 CSST                             57.68  
 
Event 5  Men 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryan, Todd               52 BAM                              55.74  
  2 Varner, Tim               51 BAM                            1:04.34  
  3 Goodman, Laurence R       54 BAM                            1:04.98  
 
Event 5  Men 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Abrahams, Richard         57 Unattached                       52.30  
  2 McGuire, Robin            56 BAM                            1:08.00  
  3 McGinty, Tim              59 Unattached                     1:09.09  
  4 McDanal, Steve            59 JY                             1:26.24  
 
Event 5  Men 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, David            60 SQUID                          1:30.33  
  2 Reynolds, Bing            62 BAM                            1:35.43  
 
Event 5  Men 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Zurcher, Jim              68 BAM                            1:08.36  
 
Event 5  Men 70-74 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, John               72 BAM                            1:32.49  
 
Event 5  Men 75-79 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Vern               78 Unattached                     2:01.79  
 
Event 6  Women 19-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lanhan, Lindsey           24 GREEL                            36.24  
  2 Brug, Carolyn             21 GREEL                            39.60  
 
Event 6  Women 25-29 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Heilman, Katie            25 GREEL                            37.28  
  2 Hawk, Katherine           29 Unattached                       37.60  
  3 Myers, Jill               25 RR                               38.64  
  4 Kochis, Tiffany           28 THORN                            56.04  
 
Event 6  Women 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Skoff, Sara               30 Unattached                       37.02  
  2 Citiriglia, Audrey        31 CAC                              38.50  
  3 Shoemaker, Christy        34 BAM                              39.13  
  4 Lussier, Becky            31 BAM                              39.60  
  5 Platt, Marcia             34 RR                               40.29  
  6 Tallbull, Brooke          32 SS                               43.02  
  7 Atkins, Julia             32 Unattached                       44.91  
  8 Gorrell, Robin            30 THORN                            54.59  
 
Event 6  Women 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Ellen           39 INV                              36.36  
  2 Smith, Tori               37 Unattached                       38.06  
  3 Sauls, Catherine          38 THORN                            40.46  
  4 Lahnert, Laurie           39 Unattached                       40.61  
  5 Dretzka, Jennifer         39 THORN                            41.12  
 
Event 6  Women 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Von Evig, Julia           41 DU                               33.86  
  2 Drozda, Cathy             43 THORN                            34.46  
  3 Crouch, Kim               41 RR                               34.54  
  4 Liska, Laura              43 RMM                              40.71  
  5 Nolte, Susan              41 INV                              40.80  
  6 Dugan, Joanne             40 BAM                              45.19  
  7 Henney, Susanna           40 PRM                              46.77  
  8 Hawkinson, Cindy          42 INV                              47.58  
  9 Visel, Cynthia            42 PMST                             49.75  
 
Event 6  Women 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rosener, Karen            49 FCC                              37.53  
  2 Anderson, Cynthia         46 RMM                              39.35  
  3 Taydus, Andrea            45 RMM                              40.41  
  4 Wohl Haan, Mary           49 BAM                              40.73  
  5 Slavek, Deborah           49 SS                               42.84  
  6 Taylor, Melanie           46 Unattached                       43.95  
  7 Baumgarten, Barbara       45 Unattached                       48.73  
 
Event 6  Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Roche, Carolyn            51 BAM                              38.84  
  2 Peters, Pamela            52 REN                              44.86  
 
Event 6  Women 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Oakley, Anne              56 BAM                              47.44  
  2 Hashimoto, Christine      55 INV                              48.69  
  3 Lebsack, Linda            56 DU                               51.98  
 
Event 6  Women 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryman, Donna              66 CR                               46.40  
 
Event 6  Men 19-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Buckley, Peter            24 WRS                              31.06  
 
Event 6  Men 25-29 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Thodey, Adam              28 SQUID                            39.55  
 
Event 6  Men 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Young, John               32 Unattached                       31.77  
  2 Martin, Troy              34 THORN                            36.00  
 
Event 6  Men 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, George            37 INV                              31.20  
  2 Chaiyaroj, Patt           39 SQUID                            31.78  
  3 Fomenko, Alex             38 BAM                              31.94  
  4 Blum, Juri                36 SS                               34.51  
 
Event 6  Men 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, John               40 Unattached                       29.00  
  2 Burke, Pat                41 SS                               32.50  
  3 Belin, Tom                41 INV                              34.06  
  4 Stewart, Dave             41 THORN                            34.84  
  5 Alexander, Todd           44 BAM                              36.43  
  6 Classen, Ken              41 DU                               36.55  
  7 Vandenberg, Edward        44 DU                               40.45  
  8 Ellis, Mike               44 BAM                              41.40  
 -- Gratz, John               42 BAM                                 DQ  
 
Event 6  Men 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Waterbury, Stuart         49 BM                               30.27  
  2 Hess, Richard             48 GREEL                            30.98  
  3 McElhinney, Tom           49 GREEL                            37.61  
  4 Alvarado, Ray             45 WRS                              38.01  
  5 Lehman, Ron               47 THORN                            39.00  
 
Event 6  Men 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Colby, Curt               53 BAM                              32.81  
  2 Curry, Kevin              50 THORN                            36.39  
  3 Silver, Steven            53 AM                               37.86  
  4 Black, Robert             54 PMST                             45.87  
 -- Paxton, Jerry             54 BAM                                 DQ  
 
Event 6  Men 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Griffith, Bill            56 VS                               32.07  
  2 Abbott, Bill              56 Unattached                       33.60  
 
Event 6  Men 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Platter, Sanford          64 BAM                              40.56  
  2 Hardwicke, David          64 Unattached                       43.59  
  3 Yost, Bob                 61 Unattached                       47.63  
  4 Johnson, David            60 SQUID                            49.84  
 
Event 6  Men 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Plummer, Mark             66 INV                              51.23  
 
Event 7  Women 19-24 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Cruikshanks, Anne         22 GREEL                          1:07.10  
  2 Fleming, Sara             23 WRS                            1:16.57  
 
Event 7  Women 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Richens, Kristina         29 RR                             1:05.27  
 
Event 7  Women 35-39 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Walters, Terri            36 AF                             1:06.16  
  2 Forbes, Tiffany           35 RR                             1:07.27  
  3 Vanderpoel, Nicole        38 INV                            1:15.83  
 
Event 7  Women 40-44 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Askey, Jennifer           44 Unattached                     1:57.00  
 
Event 7  Women 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pyle, Rebecca             46 SS                             1:16.96  
  2 Chidester, Victoria       46 WRS                            1:31.94  
 
Event 7  Women 55-59 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Anziano, Marcia           57 DU                             1:52.10  
 
Event 7  Men 30-34 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pryor, Keith              32 SQUID                          1:08.25  
  2 Hayden, John              30 SQUID                          1:28.64  
 
Event 7  Men 35-39 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzalez, Mike            36 BAM                              56.58  
  2 Hildebrandt, Jeff         37 RR                               57.94  
  3 Smith, William            37 AF                             1:13.25  
 
Event 7  Men 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Louie, Jamie              45 CSST                           1:04.80  
  2 Ghaffari, Manu            46 BAM                            1:05.49  
 
Event 7  Men 55-59 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Abrahams, Richard         57 Unattached                       59.32  
  2 Abbott, Bill              56 Unattached                     1:08.35  
  3 McGuire, Robin            56 BAM                            1:34.30  
  4 McDanal, Steve            59 JY                             1:46.67  
 
Event 7  Men 70-74 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, John               72 BAM                            1:59.96  
 
Event 8  Women 19-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ondra, Jessica            21 BM                               27.66  
  2 Lanhan, Lindsey           24 GREEL                            27.86  
  3 Brug, Carolyn             21 GREEL                            28.57  
 
Event 8  Women 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Jill               25 RR                               26.68  
  2 Neal, Melissa             25 BAM                              26.72  
  3 Heilman, Katie            25 GREEL                            27.72  
  4 Kochis, Tiffany           28 THORN                            35.11  
 
Event 8  Women 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lussier, Becky            31 BAM                              28.94  
  2 Skoff, Sara               30 Unattached                       27.98  
  3 Citiriglia, Audrey        31 CAC                              29.12  
  4 Shoemaker, Christy        34 BAM                              29.98  
  5 Tallbull, Brooke          32 SS                               30.94  
  6 Gorrell, Robin            30 THORN                            31.66  
  7 Atkins, Julia             32 Unattached                       32.47  
 
Event 8  Women 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Forbes, Tiffany           35 RR                               26.88  
  2 Hagadorn, Heather         37 DU                               27.24  
  3 Campbell, Ellen           39 INV                              27.58  
  4 Smith, Tori               37 Unattached                       27.79  
  5 Sauls, Catherine          38 THORN                            31.37  
  6 Lahnert, Laurie           39 Unattached                       31.98  
  7 Dretzka, Jennifer         39 THORN                            32.48  
 
Event 8  Women 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Garnier, Kathy            42 INV                              25.75  
  2 Von Evig, Julia           41 DU                               25.81  
  3 Drozda, Cathy             43 THORN                            26.51  
  4 Crouch, Kim               41 RR                               27.16  
  5 Nolte, Susan              41 INV                              32.52  
  6 Dugan, Joanne             40 BAM                              33.09  
  7 Liska, Laura              43 RMM                              33.90  
  8 Visel, Cynthia            42 PMST                             34.21  
  9 Hawkinson, Cindy          42 INV                              34.47  
 10 Henney, Susanna           40 PRM                              35.02  
 
Event 8  Women 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rosener, Karen            49 FCC                              28.56  
  2 Wohl Haan, Mary           49 BAM                              30.90  
  3 Anderson, Cynthia         46 RMM                              31.99  
  4 Slavek, Deborah           49 SS                               32.54  
  5 Taydus, Andrea            45 RMM                              33.35  
  6 Taylor, Melanie           46 Unattached                       39.21  
 
Event 8  Women 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Roche, Carolyn            51 BAM                              29.54  
  2 Peters, Pamela            52 REN                              33.35  
 
Event 8  Women 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hashimoto, Christine      55 INV                              35.14  
  2 Oakley, Anne              56 BAM                              36.02  
  3 Lebsack, Linda            56 DU                               36.85  
 
Event 8  Women 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryman, Donna              66 CR                               40.86  
 
Event 8  Men 19-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Buckley, Peter            24 WRS                              23.82  
 
Event 8  Men 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Thodey, Adam              28 SQUID                            26.55  
 
Event 8  Men 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Young, John               32 Unattached                       22.71  
  2 Siegel, Joel              31 DU                               22.79  
  3 Martin, Troy              34 THORN                            25.14  
 
Event 8  Men 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Chaiyaroj, Patt           39 SQUID                            23.75  
  2 Fomenko, Alex             38 BAM                              26.43  
  3 Miller, George            37 INV                              26.90  
  4 Blum, Juri                36 SS                               27.36  
 
Event 8  Men 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, John               40 Unattached                       22.20  
  2 Burke, Pat                41 SS                               25.87  
  3 Koehler, Jim              43 RR                               25.92  
  4 Classen, Ken              41 DU                               26.21  
  5 Stewart, Dave             41 THORN                            26.35  
  6 Gratz, John               42 BAM                              28.15  
  7 Alexander, Todd           44 BAM                              28.90  
  8 Ellis, Mike               44 BAM                              29.49  
  9 Vandenberg, Edward        44 DU                               29.57  
 10 Cattles, Steven           43 GREEL                            49.79  
 
Event 8  Men 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hess, Richard             48 GREEL                            23.28  
  2 Waterbury, Stuart         49 BM                               24.76  
  3 Lehman, Ron               47 THORN                            27.16  
  4 McElhinney, Tom           49 GREEL                            28.66  
  5 Alvarado, Ray             45 WRS                              30.13  
 
Event 8  Men 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Paxton, Jerry             54 BAM                              25.17  
  2 Bryan, Todd               52 BAM                              25.24  
  3 Curry, Kevin              50 THORN                            26.60  
  4 Silver, Steven            53 AM                               26.86  
  5 Colby, Curt               53 BAM                              27.85  
  6 Varner, Tim               51 BAM                              28.67  
  7 Goodman, Laurence R       54 BAM                              30.64  
  8 Black, Robert             54 PMST                             32.59  
 
Event 8  Men 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Abrahams, Richard         57 Unattached                       23.80  
  2 McGinty, Tim              59 Unattached                       28.87  
 
Event 8  Men 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hardwicke, David          64 Unattached                       34.24  
  2 Yost, Bob                 61 Unattached                       37.73  
  3 Johnson, David            60 SQUID                            39.08  
  4 Reynolds, Bing            62 BAM                              40.06  
 
Event 8  Men 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Zurcher, Jim              68 BAM                              30.49  
  2 Plummer, Mark             66 INV                              35.49  
 
Event 8  Men 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Vern               78 Unattached                       51.91  
 
Event 9  Women 19-24 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Cruikshanks, Anne         22 GREEL                          1:11.61  
  2 Sunie, Marie              24 THORN                          1:13.14  
  3 Fleming, Sara             23 WRS                            1:31.04  
 
Event 9  Women 25-29 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 VanSlingerlandt, Mica     26 BAM                            1:06.82  
 
Event 9  Women 35-39 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Walters, Terri            36 AF                             1:10.05  
  2 Forbes, Tiffany           35 RR                             1:14.89  
  3 Vanderpoel, Nicole        38 INV                            1:17.53  
 
Event 9  Women 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Askey, Jennifer           44 Unattached                     1:41.69  
 
Event 9  Women 45-49 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Chidester, Victoria       46 WRS                            1:21.55  
  2 Pyle, Rebecca             46 SS                             1:30.14  
 
Event 9  Women 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Anziano, Marcia           57 DU                             1:50.43  
 
Event 9  Men 30-34 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dahl, Matt                34 RR                               59.78  
  2 Pryor, Keith              32 SQUID                          1:13.63  
  3 Hayden, John              30 SQUID                          1:34.74  
 
Event 9  Men 35-39 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzalez, Mike            36 BAM                              58.93  
  2 Hildebrandt, Jeff         37 RR                             1:05.80  
  3 Smith, William            37 AF                             1:13.09  
 
Event 9  Men 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Belin, Tom                41 INV                            1:04.62  
  2 Koehler, Jim              43 RR                             1:07.24  
  3 Gratz, John               42 BAM                            1:19.85  
 
Event 9  Men 45-49 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Louie, Jamie              45 CSST                           1:08.22  
 
Event 9  Men 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryan, Todd               52 BAM                            1:03.63  
 
Event 9  Men 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McGuire, Robin            56 BAM                            1:30.57  
  2 McDanal, Steve            59 JY                             1:47.83  
 
Event 9  Men 60-64 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Reynolds, Bing            62 BAM                            1:54.02  
 
Event 9  Men 70-74 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, John               72 BAM                            2:09.95  
 
Event 10  Women 19-24 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sunie, Marie              24 THORN                          1:09.89  
  2 Brug, Carolyn             21 GREEL                          1:12.28  
  3 Lanhan, Lindsey           24 GREEL                          1:12.79  
 
Event 10  Women 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Jill               25 RR                             1:08.33  
  2 Heilman, Katie            25 GREEL                          1:10.46  
  3 Hawk, Katherine           29 Unattached                     1:11.78  
  4 Richens, Kristina         29 RR                             1:12.43  
  5 Kochis, Tiffany           28 THORN                          1:37.24  
 
Event 10  Women 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Skoff, Sara               30 Unattached                     1:08.33  
  2 Lussier, Becky            31 BAM                            1:13.70  
  3 Shoemaker, Christy        34 BAM                            1:17.91  
  4 Citiriglia, Audrey        31 CAC                            1:18.26  
  5 Atkins, Julia             32 Unattached                     1:24.61  
  6 Tallbull, Brooke          32 SS                             1:24.70  
  7 Gorrell, Robin            30 THORN                          1:33.49  
 
Event 10  Women 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Tori               37 Unattached                     1:08.63  
  2 Sauls, Catherine          38 THORN                          1:20.15  
  3 Lahnert, Laurie           39 Unattached                     1:23.57  
  4 Dretzka, Jennifer         39 THORN                          1:24.85  
 
Event 10  Women 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Drozda, Cathy             43 THORN                          1:06.97  
  2 Crouch, Kim               41 RR                             1:07.89  
  3 Garnier, Kathy            42 INV                            1:11.60  
  4 Von Evig, Julia           41 DU                             1:12.87  
  5 Liska, Laura              43 RMM                            1:23.94  
  6 Dugan, Joanne             40 BAM                            1:24.80  
  7 Henney, Susanna           40 PRM                            1:25.29  
  8 Visel, Cynthia            42 PMST                           1:29.41  
  9 Hawkinson, Cindy          42 INV                            1:33.38  
 
Event 10  Women 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rosener, Karen            49 FCC                            1:14.30  
  2 Anderson, Cynthia         46 RMM                            1:23.02  
  3 Slavek, Deborah           49 SS                             1:36.00  
 
Event 10  Women 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Roche, Carolyn            51 BAM                            1:17.34  
 
Event 10  Women 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hashimoto, Christine      55 INV                            1:34.59  
  2 Oakley, Anne              56 BAM                            1:40.46  
 -- Lebsack, Linda            56 DU                                  DQ  
 
Event 10  Women 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryman, Donna              66 CR                             1:45.70  
 
Event 10  Men 19-24 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Buckley, Peter            24 WRS                            1:04.93  
 
Event 10  Men 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Thodey, Adam              28 SQUID                          1:11.96  
 
Event 10  Men 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
 -- Martin, Troy              34 THORN                               DQ  
 
Event 10  Men 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Chaiyaroj, Patt           39 SQUID                          1:00.18  
  2 Fomenko, Alex             38 BAM                            1:06.03  
  2 Miller, George            37 INV                            1:06.03  
  4 Blum, Juri                36 SS                             1:09.51  
 
Event 10  Men 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, John               40 Unattached                       56.32  
  2 Belin, Tom                41 INV                            1:05.17  
  3 Burke, Pat                41 SS                             1:08.26  
  4 Stewart, Dave             41 THORN                          1:09.78  
  5 Koehler, Jim              43 RR                             1:13.09  
  6 Alexander, Todd           44 BAM                            1:13.57  
  7 Ellis, Mike               44 BAM                            1:17.04  
  8 Vandenberg, Edward        44 DU                             1:19.08  
 
Event 10  Men 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hess, Richard             48 GREEL                            59.98  
  2 Waterbury, Stuart         49 BM                             1:05.29  
  3 Ghaffari, Manu            46 BAM                            1:06.83  
  4 Lehman, Ron               47 THORN                          1:11.26  
  5 McElhinney, Tom           49 GREEL                          1:17.64  
 
Event 10  Men 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Curry, Kevin              50 THORN                          1:12.09  
  2 Silver, Steven            53 AM                             1:13.37  
  3 Colby, Curt               53 BAM                            1:15.31  
  4 Black, Robert             54 PMST                           1:26.37  
 
Event 10  Men 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Abbott, Bill              56 Unattached                     1:07.00  
 
Event 10  Men 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, David            60 SQUID                          1:50.44  
  2 Reynolds, Bing            62 BAM                            2:14.89  
 
Event 10  Men 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Zurcher, Jim              68 BAM                            1:25.42  
  2 Plummer, Mark             66 INV                            1:36.43