2003 Univ. of Denver Mile High Mile - Double Mile
                                      March 1, 2003
                                      

Event 1  Women 25-29 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Eddy, Tori                26 Unattached                    25:31.69  
 
Event 1  Women 30-34 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Deacon, Lori              32 AQUA                          19:07.03  
  2 Hansen, Laura             30 AQUA                          19:30.09  
  3 Moen, Teri                34 AQUA                          20:30.43  
  4 Keaton, Heather           33 FCC                           23:10.00  
 
Event 1  Women 35-39 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Vanderpool, Nicole        38 INV                           21:34.06  
  2 Meeks, Patti              38 DAWGS                         22:53.34  
  3 Lantz, Ann                39 Unattached                    23:55.63  
  4 Blitz, Kathryn            35 SSM                           25:56.78  
  5 Morrison, Mary            37 DAC                           29:32.32  
 
Event 1  Women 40-44 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dullea, Melanie           41 SSM                           20:40.98  
  2 Des Enfants, Christine    40 AQUA                          23:34.06  
  3 Dugan, Joanne             40 Unattached                    23:48.16  
 
Event 1  Women 50-54 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Roche, Carolyn M          51 BAM                           22:23.39  
  2 Laney, Judith B           50 Unattached                    22:58.16  
  3 Young, Lydia              54 DAWGS                         26:20.00  
 
Event 1  Women 60-64 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wise, Louise              60 DAWGS                         27:01.66  
  2 Rudie, Margery A          64 JAM                           51:26.76  
 
Event 1  Women 65-69 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Stock, Liz                66 JAM                         1:07:13.81  
 
Event 2  Men 19-24 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wills, Jimmy              21 Unattached                    21:18.63  
 
Event 2  Men 25-29 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Cain, Scott               25 AQUA                          20:29.88  
 
Event 2  Men 30-34 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ross, Dave                32 AQUA                          18:58.24  
  2 Carothers, Jim            30 AQUA                          19:20.68  
  3 Tanner, Greg              34 AQUA                          20:22.33  
  4 Hofteizer, Scott H        32 DAC                           21:10.93  
 
Event 2  Men 35-39 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pease, Richard            37 VORTE                         18:29.79  
  2 Wise, Mike                38 Unattached                    18:47.20  
  3 Moseley, Matthew L        35 RRM                           22:02.90  
 
Event 2  Men 40-44 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Classen, Ken              41 AQUA                          18:40.77  
  2 Melanson, Edward          40 AQUA                          18:53.18  
  3 Ellis, Mike               44 BAM                           22:54.21  
  4 Srodulski, Eric           40 AQUA                          24:27.41  
 
Event 2  Men 45-49 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Nolte, Christopher C      46 INV                           19:38.93  
  2 Reeves, Will              49 AQUA                          23:02.63  
  3 McHugh Jr., Jerry         45 DAC                           26:16.37  
 
Event 2  Men 50-54 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Creese, Dennis            54 BAM                           28:44.40  
 
Event 2  Men 55-59 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Selles, Carl H            56 AQUA                          19:32.31  
  2 Berson, Bill              57 SSM                           22:59.76  
  3 Martin, Tom               55 Unattached                    26:33.06  
 -- McCormick, Paul           55 BAM                                 DQ  
 
Event 2  Men 60-64 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Chessnoe, Michael S       61 AQUA                          24:19.95  
  2 Reynolds, Bing            62 BAM                           35:31.32  
 
Event 3  Women 30-34 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Keaton, Heather           33 FCC                           23:10.00  
 
Event 3  Women 35-39 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Blitz, Kathryn            35 SSM                           25:59.78  
  2 Morrison, Mary            37 DAC                           29:32.32  
 
Event 3  Women 40-44 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dullea, Melanie           41 SSM                           20:40.98  
 
Event 3  Women 50-54 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Roche, Carolyn M          51 BAM                           22:23.39  
  2 Young, Lydia              54 DAWGS                         26:20.00  
 
Event 4  Men 30-34 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ross, Dave                32 AQUA                          18:58.24  
 
Event 4  Men 45-49 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McHugh Jr., Jerry         45 DAC                           26:16.37  
 
Event 4  Men 55-59 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Berson, Bill              57 SSM                           22:59.76  
 
Event 4  Men 60-64 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Reynolds, Bing            62 BAM                           35:31.32  
 
Event 5  Women 30-34 3300 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hansen, Laura             30 AQUA                          39:01.78  
 
Event 5  Women 35-39 3300 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dretzka, Jennifer         39 TMF                           53:15.54  
 
Event 5  Women 50-54 3300 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Fouts, Susan J            52 AQUA                          48:35.99  
 
Event 6  Men 30-34 3300 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ross, Dave                32 AQUA                          38:44.44  
 
Event 6  Men 35-39 3300 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wolf, Joe                 35 Unattached                    46:54.63  
 
Event 6  Men 40-44 3300 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Russell, David            40 Unattached                    52:57.00