2005 Mile High Mile- Short & Sweet - 3/5/05 to 3/6/05             
                                    Results                                    
 
Women 18-24 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lamb, Jaime N             24 Total Fitness-CO    28:30.00   26:04.41   20  
 
Women 25-29 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Van Fossan, Jenna K       25 Total Fitness-CO    28:30.00   23:55.00   20  
  2 Olson, Anna               28 DU-CO               24:00.00   25:39.46   17  
 
Women 35-39 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moen, Teri                36 DU-CO               20:05.00   19:54.37   20  
 
Women 35-39 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eden, Kim G               36 Ft. Collins-CO      22:37.90   22:12.40   20  
  2 Keaten, Heather L         35 Ft. Collins-CO      22:37.90   25:08.55   17  
 
Women 40-44 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hagadorn, Heather         40 DU-CO               19:45.00   19:22.72   20  
  2 Nelson, Judy A            44 Highlands Ranch-CO  19:55.00   19:33.06   17  
 
Women 40-44 3300 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maleike, Corinna          44 Thornton-CO         49:30.00   47:58.87   20  
  2 Dretzka, Jennifer M       41 Thornton-CO         58:00.00   57:30.00   17  
 
Women 45-49 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McGarity, Maureen         49 Total Fitness-CO    29:30.00   28:04.68   20  
 
Women 50-54 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Laney, Judith B           52 DU-CO               24:30.00   22:43.10   20  
 
Women 50-54 3300 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maxbauer, Christine A     51 Michigan-MI         00:00.00 1:00:00.20   20  
 
Women 55-59 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anziano, Marcia           59 DU-CO               27:30.00   25:51.51   20  
 
Women 60-64 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wise, Louise              62 Dawgs-CO            30:00.00   28:30.01   20  
 
Men 18-24 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Molina, Antonio           23 Unattached                NT   22:47.94   20  
 
Men 35-39 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schram, Brian             36 Unattached          33:00.00   34:31.00   20  
 
Men 35-39 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tanner, Gregory           36 DU-CO               20:20.10   20:39.91   20  
  2 Amos, Will                37 Broomfield-CO       23:10.00   22:50.34   17  
  3 Tiefenbacher, Stefan      36 Total Fitness-CO    28:30.00   27:12.47   16  
 
Men 40-44 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hunt, Richard A           43 Unattached          24:00.00   21:54.47   20  
 
Men 45-49 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brackett, Bill A          47 DU-CO               18:30.00   18:24.54   20  
 
Men 50-54 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryan, Todd A             54 Bam-CO              18:00.00   17:51.31   20  
 
Men 55-59 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Martin, Tom               57 Unattached          28:00.00   27:31.22   20  
  2 Creese, Dennis C          56 Bam-CO              28:00.00   29:17.00   17  
 
Men 55-59 3300 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pash, Gregory             57 Michigan-MI         46:00.00   47:17.03   20  
 
Men 60-64 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chessnoe, Michael S       63 DU-CO               24:59.00   25:11.28   20